w Naši jezdci | JS Kočík

Naši jezdci

 Ivo KOČÍK - jezdec, trenér


Narozen 16.10.1960 ve Frýdku Místku
Jezdecká kariéra:
     Držitel 6ti mistrovských titulů a několika stříbrných a bronzových medailí ve 
                        všestrannosti
     Reprezentant ČSSR a ČSR v mnoha mezinárodních závodech v military
     V roce 1988 se kvalifikoval na OH v Soulu
     Držitel zlatého odznaku za výkonnost

Licence: jezdec, trenér, rozhodčí, styl rozhodčí, stavitel parkuru, stavitel tratí

Díky těmto významým zkušenostem může předávat své znalosti dalším jezdců jak v kategorii dětí, tak i juniorů a seniorů. V rámci svého trenérského působení vychoval již mnoho úspěšných jezdců.
Za všechny úspěšné jezdce jmenujeme Chiaru Szitášovou, která po 6ti leté spolupráci již v 18ti letech skákala mezi seniory parkury 150cm, na Velké ceně Plzně se v T parkuru umístila na 11.místě a zúčastnila se mistrovství Evropy juniorů v Paříži.

 

David ŠTEFÁNSKÝ- jezdec

Pod trenérské vedení Ivo Kočíka se David dostal ve svých 11letech. Po roční úspěšné spolupráci dosáhl velkých pokroků, které předvedl na kolbišti několika závodů.
Díky skvělým výsledkům se kvalifikoval na MČR ponny 2016. Zde v sedle Scheily předvedl velice dobrý výkon a celkově se umístil na 16.místě.
Rok 2016 zakončil úspěšným složením jezdecké licence na velké koně.
Roku 2017 se David Štefánský stal členem našeho jezdeckého klubu.
Závodní sezonu 17´ měl David velice dobře našláplou, výborně se v závodech umisťoval a na kolbištích získal mnoho zkušeností. Kvalifikoval se na MČR pony Zduchovice, kde startoval jak se Scheilou tak s Lídou. V sedle Scheily nám ukázal parádní výkon a nakonec se umístil na fantastickém 8.místě.
Závodní sezonu 18´odstartoval David v sedle Lídy a Aramšara a vede se jim zatím velice dobře, již v květnu měli splněnou kvalifikaci na MČR Ponny ve Zduchovicích, tak budeme Davida pečlivě sledovat

 

 

 

 Veronika SEDLÁKOVÁ- hobby jezdkyně

Veronika je členkou našeho jezdecké klubu již několik let. Začínala u nás od úplných začátků. Nyní trénuje na poničce Leontýnce.
Letos se registrovala jako hobby jezdkyně do ČJF a v domácích podzimních hobby závodech se zůčastnila styl soutěže 50cm. Obrovským, ale o to úžasnějším, překvapením pro nás všechny bylo Verunky umístění na nádherném 2.místě s poníkem Scheilou.
V letošní sezoně 2018 Verunka opět stratovala při domácích jarních hobby závodech se svou poničkou Leontýnkou, která se zůčastnila závodů poprvé, starovali v závodu 50cm a 70cm, oba parkury obsolvovaly holky čistě bez jediné chybičky, ve stylové soutěži se umístila s parádním bodovým hodnocením na úžasném 4.místě, a v sedmdesátce jim stupínky vítězů unikli jen o vlásek pro čas.

nahoru