Naši jezdci


Ivo KOČÍK - jezdec, trenér

Narozen 16.10.1960 ve Frýdku Místku

Jezdecká kariéra:

  • Držitel 6ti mistrovských titulů a několika stříbrných a bronzových medailí ve všestrannosti
  • Reprezentant ČSSR a ČSR v mnoha mezinárodních závodech v military
  • V roce 1988 se kvalifikoval na OH v Soulu
  • Držitel zlatého odznaku za výkonnost

Licence: jezdec, trenér, rozhodčí, styl rozhodčí, stavitel parkuru, stavitel tratí

Díky těmto významým zkušenostem může předávat své znalosti dalším jezdců jak v kategorii dětí, tak i juniorů a seniorů. V rámci svého trenérského působení vychoval již mnoho úspěšných jezdců. 
Za všechny úspěšné jezdce jmenujeme Chiaru Szitášovou, která po 6ti leté spolupráci již v 18ti letech skákala mezi seniory parkury 150cm, na Velké ceně Plzně se v T parkuru umístila na 11.místě a zúčastnila se mistrovství Evropy juniorů v Paříži.

Ivo KOČÍK - jezdec, trenér

 

David ŠTEFÁNSKÝ- jezdec

Pod trenérské vedení Ivo Kočíka se David dostal ve svých 11letech. Po roční úspěšné spolupráci dosáhl velkých pokroků, které předvedl na kolbišti několika závodů.

  • Díky skvělým výsledkům se kvalifikoval na MČR ponny 2016. Zde v sedle Scheily předvedl velice dobrý výkon a celkově se umístil na 16.místě. 
  • Rok 2016 zakončil úspěšným složením jezdecké licence na velké koně.
  • Roku 2017 se David Štefánský stal členem našeho jezdeckého klubu.

David ŠTEFÁNSKÝ- jezdec

Závodní sezonu 17´ měl David velice dobře našláplou, výborně se v závodech umisťoval a na kolbištích získal mnoho zkušeností. Kvalifikoval se na MČR pony Zduchovice, kde startoval jak se Scheilou tak s Lídou. V sedle Scheily nám ukázal parádní výkon a nakonec se umístil na fantastickém 8.místě.
Závodní sezonu 18´odstartoval David v sedle Lídy a Aramšara a vede se jim zatím velice dobře, již v květnu měli splněnou kvalifikaci na MČR Ponny ve Zduchovicích, tak budeme Davida pečlivě sledovat

David ŠTEFÁNSKÝ- jezdec

 

Veronika SEDLÁKOVÁ - hobby jezdkyně

Veronika je členkou našeho jezdecké klubu již několik let. Začínala u nás od úplných začátků. Nyní trénuje na poničce Leontýnce.
Letos se registrovala jako hobby jezdkyně do ČJF a v domácích podzimních hobby závodech se zůčastnila styl soutěže 50cm. Obrovským, ale o to úžasnějším, překvapením pro nás všechny bylo Verunky umístění na nádherném 2.místě s poníkem Scheilou.
V letošní sezoně 2018 Verunka opět stratovala při domácích jarních hobby závodech se svou poničkou Leontýnkou, která se zůčastnila závodů poprvé, starovali v závodu 50cm a 70cm, oba parkury obsolvovaly holky čistě bez jediné chybičky, ve stylové soutěži se umístila s parádním bodovým hodnocením na úžasném 4.místě, a v sedmdesátce jim stupínky vítězů unikli jen o vlásek pro čas.

Fotogalerie